Історія

Історія компанії «СТ Сервіс» почалася восени 1999 р., коли було придбано перший автопоїзд.

 

 

Сьогодні на внутрішніх та міжнародних рейсах клієнтів обслуговує 37 автопоїздів провідних світових виробників (MAN, Renault, DAF не нижче за Euro-2).

Розуміння потреб вантажовідправників у поєднанні з умілим керівництвом дозволили нашій компанії за досить короткий термін вийти у лідери Харківського регіону в галузі транспортно-експедиторських послуг та вантажного автосервісу.

У 2007 р. ми створили сучасну ремонтно-технічну базу, яка вже котрий рік динамічно розвивається. Площа нашої СТО становить понад 1500м.кв. Тут же розташована автостоянка, кімната відпочинку для клієнтів СТО, стіл замовлень, склад запчастин, АЗС, офісні та побутові приміщення. Технічне оснащення СТО та кваліфікація персоналу дають змогу виконати практично будь-який вид ремонту від шиномонтажу до параметрування електронних блоків.

Автопарки перевізників постійно поповнюються більш технічно складним рухомим складом, у якому практично всі агрегати працюють під контролем електроніки. Розуміючи це з вересня 2011р. наша СТО стала сервісним партнером компанії WABCO. Тісна робота з провідним світовим виробником гальмівних систем дозволяє нам застосувати в Україні найкращий світовий досвід обслуговування клієнтів, отримати доступ до величезного обсягу технічної інформації та оригінальних автозапчастин.

Велику увагу ми приділяємо підбору та навчання персоналу. Усі водії проходять навчання у «Харківському державному обласному навчально-курсовому комбінаті» за програмою підвищення кваліфікації, механіки постійно відвідують семінари та тренінги з ремонту та технічного обслуговування автотранспорту. Наш дружний та злагоджений колектив готовий оперативно та професійно вирішувати найскладніші завдання.

 

 

mod_vvisit_counterПосещений:75466

Счетчик посещений
Rambler's Top100