Вітайте - Акумулятори INCI AKU

Акумулятори бренду INCI AKU тепер доступні на складі у Харкові

Ми пропонуємо наступні серії акумуляторів INCI AKU:

inciaku

 

FormulA (Формул А) - є першою герметичною акумуляторною батареєю, що не обслуговується, компанії İnci Akü. З додатковими 2 А/год Formul А відповідає або перевершує специфікації автовиробників. Завдяки подвійній кришці, пластин зі сплаву срібла та олова та спеціальним свічкам, вона безпечна та має довгий термін служби за будь-якого клімату. Завдяки повністю герметичній подвійній кришці, у неї немає витоку кислоти та мінімальне споживання води.

NanoGold (НаноГолд) Start-Stop – призначені для представницьких автомобілів. Як відомо, такі автомобілі оснащені великою кількістю приладів, що споживають енергію. Тому Inci aku Nano Gold забезпечує довгу безперебійну роботу автомобіля в будь-яких умовах і не вимагає обслуговування. Паста, що наноситься на ґрати акумулятора, виконана за нано-кристалічною технологією (Технологія NANO CYRISTAL). Особлива формула робить її набагато міцнішою: вона не обсипається, протистоїть руйнуванню при тривалому впливі високих температур.

Надійність акумулятора забезпечується також спеціальною конструкцією пластин та ретельно продуманою кришкою. Кришка герметично кріпиться до корпусу, що унеможливлює витік електроліту. Її внутрішня поверхня є лабіринт, у якому накопичуються пари електроліту. Вбудований пламегаситель запобігає попаданню іскор всередину корпусу.

Supr A(Cупр А) - економічна батарея для автомобілів із середнім споживанням енергії, що відповідає всім стандартним вимогам. Забезпечена щільною кришкою та пластинами, виготовленими за технологією Ca-Ca (Кальцій-Кальцій), забезпечує надійний пуск та тривалий термін експлуатації.

 

Довідка про компанію:

 

Компанія Inci Aku («Інджі Акю») була заснована 1984 р. у місті Маніса.

 

У 2009 році, «Інджі Акю» заснувала перший у своєму секторі науково-дослідний центр. На сьогоднішній день «Інджі Акю» має два заводи в Манісі та один в Україні. Другий завод «Інджі Акю», розташований у м. Маніса, отримав сертифікат BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). З брендами стартерних батарей Inci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro, а також з брендом Inci Battery для індустріальних батарей компанія працює зі своїми покупцями через дистриб'ютора в Туреччині, а також дистриб'юторів на 4 континентах в 72 країнах. Бачення компанії: «Увійти до першої десятки світових виробників акумуляторів».

 

mod_vvisit_counterПосещений:77325

Счетчик посещений
Rambler's Top100