Вихлопні труби ТМ Wuhlermann

wuhlermann 

Поспішаємо повідомити, що з вересня 2013р. наш асортимент продукції поповнився вихлопними трубами торгової марки Wuhlermann, компанії «OTOKAM AUTOMOTIVE». Фабрика з виробництва деталей вихлопної системи Wuhlermann розташована в місті Бурса і належить компанії «Отокам Отомотив».

 

 

«Отокам Отомотив» займається виробництвом запчастин для двигунів, шасі, коробок передач, диференціалів, кузовів, вихлопної системи, електрообладнання та аксесуарів для комерційних автомобілів, таких як: MAN, MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF, SETRA, NEOPLAN, IVECO, , IKARUS, і експортує їх до багатьох країн по всьому світу. Штаб квартира компанії розташована у Стамбулі.

 

wuhlermann 

Філософія компанії - якісне виробництво, своєчасне постачання та задоволення потреб клієнтів. Вважають задоволення потреб клієнта головним принципом своєї роботи і завжди прагнуть підвищення якості. ТМ Wuhlermann закріпили досягнуті успіхи сертифікатами Системи Управління Якістю ISO/TS 16949:2009 та ISO 9001:2008, виданими фірмою BUREAU VERITAS. Гарантія на вихлопну Wuhlermann – 1 рік.

 

 

mod_vvisit_counterПосещений:77324

Счетчик посещений
Rambler's Top100